Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire utal az, ha megvágom...

Mire utal az, ha megvágom magam kor nem képződik var rajta?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 13:54
 1/9 A kérdező kommentje:
*kor=akkor....bocsi
2010. márc. 25. 13:56
 2/9 anonim ***** válasza:
Hanem? Folyamatosan vérzel? Akkor már rég nem élnél, ha valóban úgy lenne.
2010. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
képzeld el igen folyamatosan vérzik mert nem képződött rajta var.Előre kérem,hogy hülyeségeket ne írjatok és ne csináljatok belőle viccet se,mint a első válaszadó.Köszönöm
2010. márc. 25. 14:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán azért mert állandóan letörölgeted a vért? vagy leragasztod és ne tud képződni? Hány éves vagy és milyen nemű? Ha vérzékeny vagy azt ki kell szűrni dokinál. Más eltérő tünet? (nagyon erős menses stb.)
2010. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok: nem én csináltam viccet a kérdésedből, hanem Te az egész leírással. Ha folyamatosan vérzik, akkor lassan elfogy a véred, hiába nem tetszik a válaszom. Vagy fogalmazd meg pontosabban, mit jelent a "folyamatosan vérzik" kifejezés?
2010. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nincs leragasztva a seb és semmi más tünet nincs.Én csak azt szeretném tudni,hogy miért nincs a sebeimen VAR?Egyszerűen nem képesek begyógyulni gyorsan.Egy kicsit megvágom magam és valamikor több mint egy hétig tart amíg begyógyul.
2010. márc. 25. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Jujj, több, mint egy hétig? :D Ez teljesen normális, megsúgom! Majd ha 2-3 hónap alatt se gyógyul be, akkor kezdj el aggódni!
2010. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia!

nem vagy hülye van ilyen probléma. ugymond "híg a véred" vagyis nem megfelelő a sűrűsége. Amikor pl. megvágod magad, attól lesz var a seben, hogy a vérlemezkék összetapadnak és egyfajta gátat képeznek, a tieid viszont nem tudják ezt megtenni. Ha komolyak ezek a sérülés utáni vérzések el kell menni orvoshoz(elsőre a háziorvosodhoz ő ad beutalót bárhova ha szükségesnek látja) egyszerű gyógyszeres kezeléssel megoldják a problémát.

2010. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kérlek szépen csak egyetlen egy embert aki már végre megválaszolja a kérdésemet,légyszives.Eddig a sebeim 1 napon belül begyógyultak,most meg képtelenek begyógyulni.

Ottmarad az összes karcolásom helye,eddig meg semmi nem is látszódott és voltak már nagy sérüléseim,és most nem olyanra gondolok hogy megvágtam magam.

Akkor esetleg kérdezem máshogy :Mi segíti elő a gyógyulást,mitől alakul ki var?

2010. márc. 25. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!