Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez az asztmának a tünetei...

Ez az asztmának a tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés

4-5 évvel ezelőtt asztmás voltam, de már nem nagyon emlékszem hogy mik voltak a tünetek. 13 éves voltam akkor.


Ma elindultam futni, de kb 2 perc után "annyi" volt. Nehezen kaptam levegőt, szorító mellkasi fájdalmat éreztem, elkezdtem szárazat köhögni, fulladtam.Utána amikor megálltam piheni, még kb 20-30 percig éreztem azt a furcsa szorító mellkasi érzést, és köhögtem. Járok kondizni is, de ott nincs semmi bajom, csak az ilyen nagyobb terheléses sportnál, mint pl a futás, nem bírom.


2012. márc. 3. 12:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hülyén hangzik, közben vér ízt éreztem a számban.
2012. márc. 3. 12:16
 2/2 yuda ***** válasza:

A vér kivételével teljesen asztma tünete, legalábbis másról nem tudok ami hasonló.

Egészen más a kondizás, más a futás -máshogy használod a tüdőd. Szerintem menj orvoshoz. Ma már olyan szerek vannak, hogy teljes, tünetmentes életet élhetsz futás mellett is, ha orvosi utasítás szerint jársz el.

2012. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!