Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegség tünetei...

Milyen betegség tünetei lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hónapja valami nagyon nem stimmel velem, de a saját orvosomhoz egyenlőre nem bírok elmenni(vidéken tartózkodom), így próbálok kutakodni, de nem találtam a neten sem hozzá hasonlót.

Szóval 26 éves nő vagyok.

A mensesem szinte 2 hetente megjön, és 1-1,5 hétig is tart, az arcom folyton piros, tele lett kiütés szerű pöttyökkel, a vérnyomásom jó, ellenben a pulzusom mindig 100 felett van, főleg este, lefekvés után kalapál nagyon a szívem.

Fáradtnak, nehéznek érzem magam, nincs energiám, pedig már vitaminokat is elkezdtem szedni, de semmit sem használ..

Gyakran szédülök, és lassan nincs olyan nap, hogy ne fájjon a fejem is, főleg a homlokom, szemem környékén.

Folyton azt érzem, hogy száraz a szám, állandóan innék, mintha tapló nyelvem lenne.

A diétám szinte megállt, alig bírok fogyni, pedig előtte egész jól ment, még van miből leadni..

Gondoltam a cukorbetegségre, de a vizeletürítéssel nincsenek gondok, szabályos, normális, így azt nem hiszem..

Anyum azt mondja szerinte csak az időjárás, a frontokra vagyok érzékeny, de szerintem ez annál több lehet..

Kb 1 hónap múlva tudok hazamenni, addig nem tudok elmenni kivizsgáltatni sem magam.

Van valami tippetek, hogy mi lehet ez, minek a tünetei?

Nagyon aggaszt, mert soha sem éreztem magam még így, és érzem, hogy ez nem egyszerűen orvosolható dolog lesz..


2012. márc. 1. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
vérvétel, majd endokrinológia, simán lehet hormonális gond, a ciklus felborulása, a magas pulzus, a kalapáló érzés nekem mind-mind megvolt pajzsmirigy problémánál, a fogyás megállása is ezt támasztja alá, az arcodon lévő változások szintén utalhatnak erre. Endokrinológus időpontot kb. 6 hónap múlva fog tudni adni, tehát érdemes elkezdeni a bejelentkezést már most telefonon.
2012. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Másik orvos mért nem jó? Az arcod a vérnyomásod miatt lehet piros, ha az is magas? Alvászavaraid nincsenek? Baleseted nem volt?
2012. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom tökéletes. Nem alszom valami jól, de sosem voltam jó alvóm. Pár hónapja volt vérvételem pajzsmirigy gyanú miatt (T4), de semmi.. Teljesen érthetetlen számomra, hogy akkor mi lehet..
2012. márc. 1. 10:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Balesetem sem volt szerencsére..
2012. márc. 1. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!