Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Telítetség érzés? (bővebben...

Telítetség érzés? (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
27éves nő vagyok és nem tudom mitől lehet ez.1nap egyszer birok csak enni és nem eszek sokat,mert nem birok.Estére meg olyan telítettség érzésem lesz és hányinger.Torkom mindha megájt parancsolna és simán öklendezés jön rám.Mit tudnék tenni?Mert az orvosom nem mond semmit.(terhes nem vagyok)Mit kéne vennem rá?
2012. febr. 29. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Az orvos talan csinalt kulonbozo vizsgalatokat, es annak az eredmenyere var?

Ez termeszetesen az emesztorendszernek a tunete, aminek a kivalto okat kellene megkeresni.

2012. febr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy tippem és lehet,hogy jó is.Az agynak van egy része ami a jóllakotság és az éhség érzetet kelti.Sajnos nemjut eszembe,hogy melyik része az amelyik ezért a tevékenységért szolgál.Tehát a te agyad valamiért azt közli a szervezeteddel,hogy te nemvagy éhes,de viszont ez nemjó a szervezetedre,mert te folyamatosan fogysz,mivel nem birsz enni.Ezzel sürgősen orvoshoz kell fordulni.
2012. márc. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!