Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha megroppan úgymond a térdünk...

Ha megroppan úgymond a térdünk, vagy nyakunk, kezünk stb. akkor mi ad ki olyan roppanó hangot?

Figyelt kérdés
valakitől azt hallottam hogy az izmok mozdulása, más meg azt mondta hogy a csontok.... nem tudom eldönteni
2012. febr. 26. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem az izületek... mert ha pl roppantod az ujjad ott elég egyértelmüen érezni hogy az izületek azok.a porcok.
2012. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is a porcokra gondoltam elsőre, de nem akartam hülyeséget írni.... az am rossz hogyha ropogtatjuk őket?
2012. febr. 26. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:

ha szándékosan akkor igen. hosszu távon. öreg korodra elkopnak az izületeid.én ha nyujtozkodok szoktam ropogni de ezt se tartom jonak, sokat ülök és igy be van állva mindenem.

de van aki azt mondja inkább egészséges.van aki meg müttetni volt emiatt. szerintem egyénfüggö de ha tulzásba viszed akkor minden káros végülis.

2012. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!