Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a por ellen?

Mit tegyek a por ellen?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben feltűnt, hogy poros a bútorok teteje, pedig heti egyszer takarítottam, és eddig nem volt ilyen. Egyik nap kitakarítottam, de másnapra az asztalon felejtett fekete könyvön látszottak a porszemek Aznap megint takarítottam, de másnap ez újra megismétlődött, és minden nap megismétlődik. Mit tegyek ez ellen?

Nagyon sok szobanövény van, és sokat szellőztetek.

És nem gyakran porszívózok, mert az felkavarja a port

Előre is köszönöm!



2012. febr. 25. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Márpedig ha port törölsz azzal csak felkavarod egy részét és visszaül. Vegyél egy jó porszívót, az nem kavar csak az ezer évesek.
2012. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

És a port hogyan takarítod szárazon vagy vizesen?

És minden portörlés után kellene porszívózni,esetleg szerezz be egy vizes tartályos porszívót, az nem kavarja fel a port. Hisz ha nem porszívózol a szőnyeg,a fotel,tele van porral,amihez ha hozzáértek száll ki belőle a por.

2012. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Nekem van egy trükköm, miszerint a sima falat is portalanítom porszívóval vagy azzal a színes műtoll izével.

Az ember azt gondolná, hogy felesleges, de ha ezt megteszem, akkor tovább marad portalan a lakás.

2012. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!