Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon aggódok érte! Miét tegyek?

Nagyon aggódok érte! Miét tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm mostanában eléggé feszült.. és agresszív.. egy kis apróság miatt is teljesen ki tudja készíteni magát. a családjával nem jön ki túl jól folyton veszekednek és a suliban is sok a rosszakarója. Emellett a tanári kar is minnél jobban meg akarja keseríteni az életét. Néha még nyugtatókat is be szokott szedni a szülei tudta nélkül. Nagyon aggódok érte. mit tegyek?
2012. febr. 20. 19:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt ki hagytam, hogy még csak 14 éves.
2012. febr. 20. 19:50
 2/2 anonim válasza:
szerintem beszélgess vele sokat nyugtasd meg, találj ki valami programot amit együtt csinálhattok pl.valamilyen sport(azzal nagyon jól lelehet vezetni a feszültségét,),hallottam már olyanról hogy citromfű teát iszik és attól nyugodtabb lesz (nem mindenkinél hat).(Én például naplót írok és ha valaki megbánt azt leírom és így hogy kiírom magamból a dolgokat megnyugszok)remélem tudtam segíteni :)
2012. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!