Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz hogy begyulladhat a sebhely?

Igaz hogy begyulladhat a sebhely?

Figyelt kérdés
Február 1.-én műtöttek lágyéksérvél, a háziorvosom 17.-ig adott igazolást, tegnap voltam varratszedésen és az orvos is azt mondta hogy mehetek iskolába jövőhéten, de az egyik ismerősöm azt mondta hogy begyulladhat a sok járkálástól. Ez igaz? Tudom, hogy az orvosoknak kell hinnem, hogy ha ők azt mondják hogy mehetek akkor mehetek, de azért megkérdezem itt is a biztonság kedvéért.
2012. febr. 16. 11:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
de sérvműtétről volt szó,nem egyéb hasi műtétről
2012. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Az említett injekció pedig minden hasi műtétnél alkalmazandó, ahol véralvadási zavarok állnak fent. Ahol nem, ott nem. Ennyi. De lehet én tévedek, mert anyám ápoló és megkérdeztem. És ő is téved...



36/F

2012. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem, hogy a sérvműtét semmiben sem különbözik egyéb hasi műtétektől: hasizmot felvágják és összevarrják, vagy kiszakadt és összevarrják...
2012. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Orvos mondta,direkt rákérdeztem hogy minden esetben kapja-e a beteg vagy függ valamitől.

És ott ahol őt műtötték,minden sérvműtétes kapja (többit nem kérdeztem,nem érdekelt), a biztonság kedvéért.

2012. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Normálisan válaszoltam, de látom, hogy olyan vaskalapos vagy, hogy más igazát képtelen vagy elfogadni. Vitatkozzatok egyedül. Részemről itt a pont.
2012. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Igen,én is kaptam kórházban kétszer kaptam és még itthon egy hónapig kell. (a szobatársam is kapott neki pedig epekő műtétje volt) de most egyáltalán mit kell összeveszni ilyen h*lyeségen?
2012. febr. 21. 18:42
 27/27 A kérdező kommentje:
Azt szeretném még kérdezni hogy, ugye bal oldali sérvem volt, hogy az normális hogy a balt (a lágyékrészél) teljesen el vagyok zsibbadva?
2012. febr. 24. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!