Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Tüdőgyulladásom van lassan 3 hete, arcüreggel fűszerezve. Csecsemőtenyérnyi kiterjedésű tüdőgyulladást mutatott a röntgen 1.5 hete, klacid xl-t kaptam, 1 hét múlva visszamentem, sokat halványodott a folt. Azóta klacid unot kapok.

Eleinte nagyon zörgött a tüdőm, nagyon csúnya légzésem volt, sípolt is néha, éreztem, hogy tele van váladékkal is. Mostanra viszont nem érzek szinte semmit, egésznap jól vagyok, nem köhögök,az orrom sincs eldugulva, csak olykor-olykor, a légzésem is szebb(már csak érdes légzést írtak), tehát úgy érzem, hogy egészséges vagyok. De ha jön az este, elkezdek fulladni. Van amikor kicsit, van amikor jobban. Most pedig arra keltem éjszaka, hogy erősen fulladok és ki van száradva az orrnyálkahártyám, be van dugulva az orrom, pedig nap közben semmi bajom nem volt. Változó, van amikor átalszom az éjszakát is nyugodtan.

Mire tippeltek, mi lehet a gond? Az elmúlt pár napban 7g c-vitamint szedek, hogy végre meggyógyuljak.


2012. febr. 13. 02:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Viszont, ha éjszaka felkelek erre, és leülök egy kicsit a gép elé, el is felejtkezek az egész fulladásról, elmúlik rögtön. Lehet, hogy pszichés oka is van?
2012. febr. 13. 03:03
 2/3 A kérdező kommentje:
Lassan beszedem a 3. doboz gyógyszert. Az orvos szerint iskolába is mehetek, pénteken voltam és erősen fulladtam, tehát nem vagyok még rendben. Ideje lenne 3 hét után meggyógyulnom úgy érzem. Egyébként előtte teljesen jó volt a tüdőm, 5 km-t lefutottam nyáron, rendszeren sportoltam. Viszont nyáron is voltak esti fulladásaim(enyhék) és ritkán
2012. febr. 13. 03:12
 3/3 A kérdező kommentje:
bump
2012. febr. 13. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!