Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan gyógyul be és mennyi...

Crv kérdése:

Hogyan gyógyul be és mennyi idő múlva a sebem?

Figyelt kérdés
Ma balszerencse ért kitörtek kézzel az üveget és az ujjam tetején a köröm alatt 1 cm átmérőjű mély darabot leszedett...még a húsból is egészen az ínszalagig.Bevan kötözve most nyomókötéssel mert nagyon vérzett.Mennyi idő lehet mire levehetném esetleg a kötést hogy ne vérezzem illetve hogyan fog begyógyulni ez?Említette a körzeti orvos hogy lehet kell bőrplasztika is :S
2012. febr. 7. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Hali!


Inkább ne te vedd le, hanem az orvos. És sztem egy Tetanusz-oltás sem ártana neked a biztonság kedvéért.

_ Hány éves vagy?

_ Miért a körzetihez mentél, miért nem a balesetire?

_ Mikor történt maga a baleset?

_ Mikor voltál a körzetinél? Kaptál-e ott vmit rá? Orvos mit mondott?


Üdv: EE

2012. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon vérzett és először ide kellett mennem.Mondta hogy menjek a balesetire de erre 40-50 cm hó esett és az utak is rosszak...mire kigyalogolnék lefagyna a kezem.Akkora kötés van rajta kesztyűt sem bírok felhúzni.Egyébként valamit tett rá mert csípte.Meg ilyen langyos vizes vattát is eleinte.Ma történt.
2012. febr. 7. 15:22
 3/4 A kérdező kommentje:
19 éves múltam.
2012. febr. 7. 15:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja amúgy azért kellene a balesetire bemennem hogy megnézzék ínszalagot nem sértett-e hogy később nehogy ne tudjam rendesen mozgatni az ujjam.De hát ha azt sértette volna akkor jobban fájna szerintem.Annyira csak nem vészes.Meg ha netán nem úgy gyógyulna a seb amit mondott a mélység meg a kiterjedése miatt akkor bőrplasztika is előfordulhatna.
2012. febr. 7. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!