Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyógyszert vegyek...

Milyen gyógyszert vegyek hirtelen fellépő hasmenésre?

Figyelt kérdés

Ha bulikba rám jön a szükség, suliba, meg ilyenek akk arra vehetem ezt és ez ugyanolyan mint a széntabletta?


[link]


V inkább szenet vegyek?

17/F


2012. febr. 6. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Lopedium. az sztem jó, legalábbis nekem bevált.
2012. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de a fent található gyógyszer is olyan mint a széntabletta?
2012. febr. 6. 18:20
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
azt nem ismerem, de vegyél Lopediumot, 10 darabos kiszerelésben van, de nagyon jó! tudom mit beszélek. :D ha nem lenne hatásos, akkor nem ajánlanám! :)
2012. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A Bolus adstringens hasonló, mint a széntabletta, de szén helyett agyag van benne, ill. még egyéb természetes eredetű hatóanyagok, amelyek enyhe bélfertőtlenítő tulajdonságúak. Ezt hosszú távon is biztonságos szedni és sokkal hatékonyabb, mint a széntabletta.
2012. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ééés, gyorsan hat, meg ilyen bulik előtt is ajánlaná?

egy ilyen gyógyszer mennyi idő alatt hat?

2012. febr. 6. 18:26
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
na most akkor melyik? :D
2012. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mind2, a lopedium mennyi idő alatt hat?
2012. febr. 6. 18:29
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
A Bolus jó és hatékony, de egyáltalán nem hat gyorsan (akárcsak a széntabletta). A Lopedium/Enterobene/Imodium (ugyanaz a hatóanyaguk) gyorsan hat, viszont nem szabad rá alkoholt inni, tehát buliban nem a legjobb. Én a Bolust választanám, úgyis tudod, hogy mikor mész bulizni - ha előtte 3-4 órával beveszel két szemet, akkor hatásos lesz.
2012. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, minden kommentre adtam zöld kezet:)
2012. febr. 6. 18:35
 10/12 anonim ***** válasza:
hát ha úgy érzed, hogy megy a hasad, beveszel egyet, és nemtom, gyorsan hat, már nem is kell szaladnod wc-re egy jó darabig. szóval érted. :D
2012. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!