Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Asztma

Mit csináljak? Asztma

Figyelt kérdés

Az van hogy asztmás vagyok és van egy ventolin nevű inhalálom ha befutok elégé remegek tőle de legalább elmulasztja az asztmás rohamot szóval muszáj szednem de nem rég voltam egy vizsgálaton ahol vérvétel és futás után 7 adagot kellet beszívnom (normál adag 2) akkor még nem volt vészes de mire haza értem iszonyúan remegtem és szédültem utána csak ara emlékszem hogy ülök egy sarokba aztán jobban lettem és anyuék azt mondták hogy egy órát ültem a sarokban remegve.

Még több ilyen vizsgálatra elkel menjek mit tehetnék hogy ez ne ismétlendőn meg?


15/L



2012. jan. 30. 17:10
 1/3 A kérdező kommentje:
*befújok
2012. jan. 30. 17:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi lenne ha vissza mennél az orvoshoz aki felírta? AZONNAL!!!
2012. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk hogy az orvost nem érdekli ő az orvos az a dolga hogy gyógyszert adjon nem izgatja a mellékhatás
2012. jan. 31. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!