Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kihez lehet panasszal fordulni?

Kihez lehet panasszal fordulni?

Figyelt kérdés

Ha valaki (pl. nővér vagy orvos) megaláz vagy csak nem jól végzi dolgát ...

Kihez fordulhatok?

(gondolok itt hasonlóra mint a fogyasztóvédelem...csak egészségügyben?)


2012. jan. 24. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Betegjogi képviselőhöz, a kórházban ki szokott lenni függesztve az elérhetősége, de gondolom a neten is meg lehet találni.
2012. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én nem mertem hozzájuk elmenni, mert még mindig szeretnék gyereket, és félek, mert ugyanebbe a korházba fogok szülni, és elég trauma volt elvesztenem a 23 hetes babám, nem kommentálnám, de engem okoltak...hazudtak...már halott volt, jó, hogy nem kaptam hullamérgezést, mert nem vették észre, mikor beindult, akkor is azt mondták tarcsam vissza, mert él. (bomlott)

én is ugy tudom amit az előző válaszado írt, csak utána mihez kezdesz. Ha perre viszed, mert olyan ugyis ők nyernek. Nincs értelme. Minket betegeket, kismamákat ugyse hallgat meg senki.

2012. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Velem nem így volt csak egy egyszerű vérvételnél...de úgy megaláztak, hogy bár én elég erős ember vagyok mégis sírva jöttem ki...

és én is csak azért nem mentem vissza és küldtem el a k***a anyjába mert műtét miatt mentem és tudtam hogy találkozunk még és akkor még jobban kib@szhat velem... (ennek 1 éve...)

Kedden is voltam vérvételen (mert újra fogamzásgátlót akarok szedni csak az elsőtől majdnem meddő lettem....) és akkor láttam ezt a nőt megint de szerencsére nem ő vette le a vért de nagyon reménykedtem hogy nem hozzá kerülök majd és szerencsére nem így lett....

2012. jan. 26. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!