Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyit kell meginni a ricinus...

Mennyit kell meginni a ricinusolajból székrekedés esetén?

Figyelt kérdés
És kb mennyi időn belül fejti ki hatását?
2012. jan. 24. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
AZ elég durva hashajtó, Laevolac lactulóz-t ajánlom, ha nem vagy tejcukor érzékeny.
2012. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
A teljes 30gos üveget egyben le kell hajtani, és mindent kipucol, méghozzá elég gyorsan. Szerintem sem kell székrekedésnél feltétlenül azt használni, ahhoz ez elég radikális.
2012. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Enyhébb esetben egy-két kanál lenmag elrágása is használ. Ráadásul nagyon egészséges!
2012. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lenmag tényleg jó, de nem ér semmit ha nem iszsik hozzá sok folyadékot.
2012. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem csak most van szekrekedesem hanem amiota az eszemet tudom, aranyerem is lett miatta, ami minden egyes szekelesnel verzik. egy kesz kinszenvedes az egesz. probaltam mar a buzakorpat tejbe, 2teaskanal tejbe, napkon keresztul de az se hasznalt. biztos tul eros lenne par xsepp is?
2012. jan. 24. 17:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Pár cseppel semmire se mennél, mivel a ricinus olaj fizikálisan fejti ki a hatását, magyarán leküldöd az meg tol tovább mindent, ezért kell meginni az egész üveget. Csak alkalmanként használható nem mellékesen!

Inkább azon gondolkozz el, hogy megiszol-e egy nap 2 liter folyadékot, mozogsz-e eleget, eléggé rostgazdag az értended?

2012. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer próbáltam ki. nem is tudom már, hogy hol olvastam de egy evőkanálnyit ittam meg, és 4 órán belül jött ki minden:D
2014. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én beáldoztam ma magam. Bekaptam egy evőkanál olajat. Megittam rá két pohár vizet. 1 óra telt el. Üdv a WC-ről. 😂
2018. márc. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!