Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelenthet amit nagyapám...

Mit jelenthet amit nagyapám rajzolt?

Figyelt kérdés
Nagypapám tegnap agyvérzést kapott, ami után nagyjából 1 napig eszméletlenül feküdt a kórházban. Mára magához tért de beszélni nem tud mert le van bénulva a száj még egy darabig. Kapott lapot hogy rá írjon. A lapra rajzolt utcákat, egy kereszteződést piros lámpákkal. Nem tudta leírni mit akar talán bonyolult lett volna vagy hosszú. Mit jelenthet egy ilyen rajz?
2012. jan. 22. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol volt, amikor agyvérzést kapott?
2012. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A barátnőjénél volt Kápolnásnyéken. Most Székesfehérváron fekszik.
2012. jan. 22. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a következőre gondolnék:


1. konkrét dolog érdekli és ehhez tegyél fel neki kérdést:

- Ez egy valós helyszín? Történt itt valami? Amikor az agyvérzést kapta? Előtte? stb... (Már ha ezekre tud válaszolni.)


2. szimbolikusan: egy útkereszteződés szimbolikusan is jelenthet mondjuk valami válaszutat. Tudja, hogy mi történt vele és hogy pontosan milyen kilátásai vannak??


Egyenlőre ennyi jutott eszembe...sajnálom ha nem segít.

2012. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én úgy gondolom, hogy valahogy az agyvérzés körülményeit próbálta elmagyarázni. Ha kérdése lenne, talán leírta volna röviden, vagy legalább egy kérdőjelet rajzolt volna. Bár abszolút laikus vagyok. :S
2012. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még teljesen zavarosak a gondolata is...

én valami olyasmire gondolnék, hogy valamit kérni szeretne, hogy pl. hozzatok neki és az útvonalat próbálja lerajzolni


de csak tipp. ezt nehéz kitalálni bárkinek is

2012. jan. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!