Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért iszom állandóan?

Miért iszom állandóan?

Figyelt kérdés
Szárad a szám, nagyon sok vizet iszom, főleg ha izgulok. Nincs cukorproblémám.
2012. jan. 22. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a cukorbaj kizárva, lehet, hogy csak sokat tartózkodsz száraz levegőjű helyiségben.
2012. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, az ki van zárva. Hát, nem is tudom, nem mindig egy helyen jön ki, hanem mindig máskor, főleg, ha izgulok. köszi a választ
2012. jan. 22. 15:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy cigizem, de ha nem gyújtok ré jóideig, akkor is ez van, vagy a cigaretta hosszabb távon száritja a szájat?
2012. jan. 22. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos én is cigizek, szoktam ilyet tapasztalni. Az az érdekes számomra is, hogy nem mindig jelentkezik egyformán, de elég ideje van ahhoz, hogy biztos legyek az összefüggésben, meg mástól is hallottam.
2012. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

na, akkor még 1 ok, h leszokjunk...

köszi

2012. jan. 22. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Én akkor produkáltam ezt amikor az iskolába kellett mennem és már bent voltam. leizzadtam és nem volt nyálam. szerintem ez pszichés, nincs köze a cigihez, annál inkább az izguláshoz!
2012. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen, biztos van hozzá köze, azért irtam. ilyenkor mindig csak nagyon kicsi kortyokat szoktam inni de rengetegszer.

köszi

2012. jan. 22. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!