Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellbimbó ekcéma?

Mellbimbó ekcéma?

Figyelt kérdés
semmilyen krém nem használ rá , mit tudnék vele kezdei?
2012. jan. 22. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Jajj, az kellemetlen, nekem is volt...

Az nem igaz amúgy, hogy semmilyen krém nem használ, de sajnos csak bőrgyógyász tud megfelelőt adni. Általában ugyanis neked kevernek ki valamilyet a recept alapján, vagy valami nagyon erős, csak vényre kaphatót ír fel.

Nekem kétszer kellett emiatt orvoshoz mennem, mindkétszer mást írt fel (ugyanis, ami egyszer hatott, nem biztos, hogy másodszor is fog.)

Ezek nagyon erős, "lórugás" krémek, és csak keveset szabad belőle használni, de nekem legalábbis gyakorlatilag egyik napról a másikra eltüntették a problémát, pedig előtte rengeteget szenvedtem vele.

Szóval azt tudom tanácsolni, hogy menj el bőrgyógyászhoz vele.

2012. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már voltam többször is , és ennek ellenére még mindíg nem múlt el. Neked h nézett ki?
2012. jan. 22. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, mintha ráncosodott volna a bőr ott, vagy nem is tudom elmagyarázni... Piros csak akkor volt, ha vakartam.

Neked nem ilyen?

2012. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát,ráncos nekem is és más a szine..sokkal sötétebb mint volt. Meg nagyon viszket.
2012. jan. 22. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor épp most vagy a legrosszabb fázisban. :(

Szerintem próbálj meg visszamenni a bőrgyógyászhoz, vagy esetleg egy másikhoz, és kérjél rá jó erős krémet, mert amúgy nem hiszem, hogy más nagyon segít. :s

Persze addig ott ne nagyon mosakodj tusfürdővel, és ne nagyon vakard (piszok nehéz, tudom...)

Hűsítsd, nekem az segíteni szokott kicsit.

2012. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szted lehet még olyan szép a mimbóm mint azelött volt?:(
2012. jan. 22. 15:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, ha megtalálod a megfelelő krémet, másnapra vagy harmadnapra nyomtalanul elmúlik az egész.

(Nekem már az arcomon és a kezemen is volt, és szerencsére semmi nem maradt vissza. :D)

2012. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!