Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor kell úgymond orvoshoz...

Mikor kell úgymond orvoshoz fordulni, vagy kórházba menni?

Figyelt kérdés
Reggel hányingerrel és gyomorfájással keltem, majd egész nap hányás és hasmenésem volt. De már reggel óta úgymond nem tudtam semmit kihányni, csak epe jött, és azóta is ha iszok, vagy eszek 1 szem kekszet, hamarosan megint hánynom kell. Ez magától elmúlhat? Teljesen legyengültem, nem tudom meddig "kúráljam" magam itthon, ami azt jelenti hogy nem eszek semmit és szinte alig iszok mert úgy is kijön. Most mi legyen? Ráadásul nem vagyok bejelentve Budapesten, ahol tanulok, így háziorvoshoz sem mehetek. Vagy ez normális? Hány napig szokott tartani? Nekem nem szokott ilyen lenni.
2012. jan. 21. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly volt ilyenem, hétvégén rosszul lettem mindent kihánytam, egyedül kekszet meg zöld teát ittam az valamennyire jót tett de ugyanúgy kijött az. Én is le voltam gyengülve, le is feküdtem aludni az ágy mellé raktam egy vödröt ha esetleg rám jönne a dolog akkor csak fordulni kelljen. Másnap már nem jött ki minden, tehát inni már tudtam rendesen meg valamit enni is.

Én javaslom neked hogy aludj egy jót mert az sokat segít főleg hogy teljesen le vagy robbanva. Ha holnap sem múlik el akkor javaslom hogy hívd ki az ügyeletet. De szerinte ez valami vírusos dolog lehet szóval 1-2 nap után rendbe jössz.

2012. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen egész délután aludtam, csak néha felkelek üríteni..
2012. jan. 21. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha holnap is ez lesz, mindenképpen menj be az ügyeletre. De ha nagyon erős, és az innivaló sem marad benned, lehet most sem ártana, mert a végén kiszáradsz.
2012. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel el kéne menni orvoshoz, vagy kórházba. Lehet hogy összeszedtél valami Szalmonellát, vagy E. coli, vagy ki tudja mit.

Ha akármelyik háziorvoshoz elmész, ő megvizsgál, gyógyszert is ír fel, csak nem tud beutalni kórházba. (ha nem hozzá jársz)

De gondolom a kórházban is fogadnak.

2012. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!