Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Avemar vagy Oncomar? SŰRGŐS,...

Avemar vagy Oncomar? SŰRGŐS, FONTOS!

Figyelt kérdés

Gyomorrák kezelésére kéne. Az Avemar gyártója az Oncomár-ra mondja, hogy rosszabb, az Oncomar feltalálója (ő találta fel az Avemart is) meg az Avemarra mondja hogy rosszabb.

Árban kb ugyanannyi, 1 havi adag kb 20 000 Ft.



2012. jan. 19. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem, hanem Culevit...szerintem.
2012. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért? Van vele tapasztalatod?
2012. jan. 19. 22:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Culevit a legjobb, maximálisan egyetértek az első válaszolóval. Személyes tapasztalatom - hálistennek - nincsen, de az ismerettségi körünkben több rákos betegnek is szenzációsan javult az állapota, pl. volt kolléganőm férjének a vastagbélrákja, vagy a legjobb barátnőm anyukájának az agydaganata. Édesanyám munkahelyén is (pesti kórház gyógyszertára) Culevitet visznek a rákos orvosok, illetve vannak, akik Culevitet ÉS Avemart (árban a Culevit egyébként valamennyivel olcsóbb, 16 ezer forint körül van egy havi adag). Szakmailag - mivel tápszerekről van szó - szerintem lehetetlen megmondani, hogy melyik készítmény a jobb. Én a búzacsíra kivonat/liofilizátum erejében kicsit kételkedek, ráadásul ezek a készítmények (Avemar, Oncomar) egyaránt egykomponensűek, tehát az étrendbe rendszeresen beiktatott friss búzacsírával (ma már a legtöbb nagyobb élelmiszerboltban kapható, párszáz forintos áron) tökéletesen kiválthatónak tartom. A honlapjukon épp most keresnek Culevitet eddig nem szedett embereket az új italporuk klinikai vizsgálatához - gondolom így esetleg még a tápszer is ingyenes lenne és extra vizsgálatokban részesülne a kérdező vagy a hozzátartozója (ingyen).
2012. jan. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Első vagyok és sajnos van tapasztalatom a Culevit-tel. Én is szedem és vannak ismerőseim, akik szedik. Egyik férfi ismerősömnek prosztatarákja van és nem engedte magát megműteni. Csak a Culevit-et szedte és kb. fél év alatt esetleg valamivel több, nem kimutatható a daganata. A tumormarkerei normalizálódtak. Amit te említesz, ha jól tudom az Avemar-t Európában hívják így, az Oncomar-t pedig USA-ban (a feltaláló mondta egy riportban). Ugyanaz a két termék. A feltaláló perben van a gyártókkal, hogy eltértek az eredeti összetételtől és nem érnek semmit így.
2012. jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
Sok ismerősöm szedi az Avemart és mindenkinek nagyon bevált és sokat segít. A Kékgolyó utcában veszik 12000 Ft körül egy dobozt, ami azért nem 20000 Ft!! Ők hisznek a gyárban hiszen ellenőrzik a hatóságok és ki is teszik ezeket a papírokat a weboldalukra.
2012. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Használtuk a Culevitet, de nem sokat ért. Az Avemar viszont béldaganatos ismerősömnek segitett. Egyszer műtötték, műtét után 3 hónappal több kisebb daganatot találtak, akkor kezdte el az Avemart és a daganatok "eltüntek". Oncomart agydaganatos és tüdődaganatos ismerősök szedtek, nekik nem használt, jobban sem lettek. Sajnos sokféle daganat van, nem lehet általánosítani, ami az egyikre jó/jobb a másikra lehet hogy semmit sem használ.
2012. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az Oncomár és az Avemar nem ugyanaz! És a névbeli különbséget nem az eltérő földrajzi forgalmazás okozza. Az Avemartól eltérően az Oncomarnak nincs fűrészporral kevert hamu íze... Kis utánajárással az is kideríthető, hogy eltérő a Culevit és az Onco/Avemar hatásmechanizmusa is különböző. Különböző típusú daganatos betegségekre hatnak jobban. Nem jó ötlet összehasonlítani a két féle táplálék kiegészítőt. utána kell járni, mindegyiknek van telefonos ügyfélszolgálata, és kérdés esetén az orvosaik vissza is hívnak. Tapasztalat.
2013. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintetek gyomordaganatra melyik lenne jo?!
2013. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Arpiel válasza:
A Culevit túlzott értékelése téves ! Kevésbé hatékony mint az Avemar (Oncomar), az meg fatális tévedés, hogy a búza csíra helyettesíti. A fermentáció során lesz olyan szerkezetű a hatóanyag, ami megállíthatja a ráksejtek szaporodását. A leghasznosabb több tápszer egyszerre való szedése, mert szinergisták lehetnek és nem hatnak egymással szemben. A Varga gomba komplex is hatásos.
2016. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hatott valamelyik? Van ezeknek valami hatásmechanizmus leírásuk?
2016. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!