Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » HIV szűrés. Hol?

HIV szűrés. Hol?

Figyelt kérdés

Volt egy alkalom, amikor nem védekeztem óvszerrel, és szeretném magam letesztelni. Csak hogy biztos legyek abban, hogy nincs semmi gond. Nem csak HIV-re, hanem másra is szeretném magam kivizsgáltatni.


De nem tudom, hogy hogyan kéne elkezdeni. Mármint hogy hova menjek, milyen vizsgálatot kérjek pontosan. Segítenétek benne?


Nem tudjátok véletlenül, hogy mennyire kérdezősködnek ilyen helyen, hogy miért szeretném a kivizsgálást?


2012. jan. 16. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:

semennyire nem kérdezősködnek.

Kérheted a háziorvostól is a vérvételt, mehetsz anonim szűrésre is

2012. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha nem háziorvoshoz, meg nem anonim szűrésre mennék, hanem a legközelebbi kórházba, akkor ott mit kéne keresni? Bőr és nemibeteg gondozót vagy mégis mit?
2012. jan. 16. 22:51
 3/7 anonim válasza:
Vagy menjél el vért adni,ott is kivizsgálják a véred és ha valami bajod van postán értesítenek,ha meg nem vagy beteg legalább lehet,hogy megmentesz egy életet a véreddel:)
2012. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És a vizsgálatnak mi a neve?
2012. jan. 16. 22:51
 5/7 A kérdező kommentje:
hmm a vérvételre már én is gondoltam, csak megijjeszt a gondolat, hogy sok vért vesznek le. Én meg írtózom a vértől.
2012. jan. 16. 22:53
 6/7 anonim válasza:
450ml,fél liter sincs,nekem egyáltalán nem fájt 5-6 perc alatt vége + kedvesek veled és ez sem elhanyagolható szempont.
2012. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha csak HIV-et és hepatitiszt akarsz nézetni arra elég a véradás. Ha egyebet is (pl.kankó) ,akkor az orvosnak látnia kell téged,akkor bőr és nemibeteg gondozó
2012. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!