Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok. Tinektek mennyire...

Takacsek kérdése:

Lányok. Tinektek mennyire jönnek be ezek a méretek? (lent)

Figyelt kérdés
185cm magas,86kg,46-os lábméret,37-es bicepsz, egy kis sörhas (de nem vészes, kis gyúrással 3 honap alatt kockás lehet.)16/f
2012. jan. 16. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából nem a méretektől függ, hanem attól, hogy szép-e az arcod, a mosolyod, milyen a stílusod.

Egyébként szeretem a kicsit husis, magas fiúkat, mert mivel alacsony vagyok, nagyon jó hozzájuk bújni. ^^

16/l

2012. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom milyen superman vagy,de gratulálok,ha te 3 hónap alatt kihozod a 8 kockát a hasadon! :D Szerintem nem fog menni! Amúgy nem az számít,hány centi vagy,hány kiló,vagy mekkora a lábad,a bicepszed max. a divat libákat fogja érdekelni! Ha valami engem megfog egy pasiban az nem konkrétan a külső,hanem egy,vagy több belső érték! Hozzá teszem,hogy nem vagyok már tizenéves,én már kinőttem a csak jóképű,kigyúrt pasim lehet korból! Amúgy sem voltak velük jó tapasztalataim!
2012. jan. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!