Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon vékony vagyok?...

Tényleg nagyon vékony vagyok? (méretek lent) Nem tudok hízni:S

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl magas,160-162 cm körül, 44-45 kiló vagyok.. mindenki szerint nagyon sovány vagyok,amivel egyet is értek,de nem tudok hízni! Hiába mondják,hogy csoki,csipsz,szalonna,akármi... általában minden nap eszek csokit,nem is keveset,mert imádom,zsíros kajákat is eszek,McDonald\'s-ban is ettem az utóbbi napokban jópárszor, mégsem híztam semmit,ezt a súlyomat is alig bírom megtartani. Bocsi,hogy hosszú lett:)
2009. aug. 3. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 165 cm vagyok és 47 kg, és nekem senki sem mondta, hogy nagyon vékony lennék, inkább irigykednek. Egyébként én sem tudok hízni, és én úgy fogom fel, hogy szerencsés vagyok, mert bármennyit ehetek és bármiből, a többi lány meg folyton fogyókúrázik. Szerintem Te is próbálj meg optimista lenni, hiszen mi vékony lányok tényleg szerencsések vagyunk, és szerintem aki megjegyzést tesz a súlyodra, az csak irigykedik!
2009. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!


Ne foglalkozz mások véleményével, étkezz egészségesen, sok zöldség, fehér húsok, halak, gyümölcsök. És kezd el sportolni. A sporttal + egészséges táplálkozással szép izmokat lehet építeni.

2009. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Naigen én is örülök neki azért:) Hiszen tényleg bármit ehetek. De azért szeretnék picit formásabb lenni,a karom ne legyen olyan vékony,stb. Csak félek karra edzeni,nehogy a mellizmaim erősödése miatt kisebb legyen a mellem (nem tudom ebből mi igaz,ezt hallottam), mert így is elég kicsi,most nőtt,ahogy elértem a 45 kilót:)
2009. aug. 3. 11:13
 4/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, azt nem írtam, hogy én 8 éves korom óta úszok. Szerintem ha akarsz valamit sportolni, ez a legjobb választás. (A válladat erősíti, de a karodat nem.) Viszont az igaz a mellizmokról, tényleg kisebb lesz valamennyivel, de azért nem sokkal.
2009. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

énis ilyen vagyok csak magasabb kiadásban. 165 centi 52 kilo.

és nem hízok eccerűen semmitől, eszem a mekis kaját a csipszet, (csokit nem mer nemszeretem:D) de minden mást igen, és nem hízok egy dekát is. nekemis a karommal van a bajom, h túl vékony. a többi részem sztem jó.

de sztem annyira baromira sovány tesem vagy, csak kicsit vékonyka. de ezmég nem gáz sztem. nameg függ a korodtól is, ha 16 körül vagy akkormeg végképp nemgáz, bőven fogsz még formálódni.

2009. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
18 leszek pár hónapon belül:D De attól függetlenül igaz,még fejlődök valamennyit úgyis.. csak ilyenkor nyáron kifejezetten nehéz tartanom a súlyom,mert van amikor csakúgy nem ennék semmit,nem kívánom a kaját.. és rögtön lemegy ilyenkor 1 kiló
2009. aug. 3. 12:05
 7/8 anonim ***** válasza:

vékony vagy, de nem kórosan sovány. ha viszont rászoksz ezekre a kajákra, később, amikor teljesen befejeződik a szervezeted növekedése és a gyors anyagcsere, nagy valószínűséggel el fogsz hízni. úgyhogy szerintem ne próbáld "hizlalni" magad, táplálkozz egészségesen és sportolj, azzal formáld magad.

én 172 cm vagyok és 53 kiló, 19 éves. senki sem mondja rám, hogy jújdesovány, arányos a testfelépítésem. ezt karcsúnak hívják :D

2009. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk azért nem mindig ilyen kajákat eszek:D Csak nem sajnálom magamtól. De megfogadom a tanácsodat,inkább egészségesebb kajákat fogok enni:)
2009. aug. 3. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!