Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan megerőltetem a...

Folyamatosan megerőltetem a bal kezem. Egy porszívózástól, tészta gyúrástól, gyerek fogástól. Stb. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Bal kezes vagyok. Olyan munkát végzek amihez csak a kezem kell használni. Van hogy annyira fáj, hogy aludni se tudok, néha még fel is kell kötni.
2012. jan. 15. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
megválaszoltad a saját kérdésedet. Megerőlteted. én is balkezes vagyok, de van, hogy csak a jobbat tudom használni(főleg sportnál pl kosár, pingpong, tollas). kenegesd lóbalzsammal, masszírozd és próbáld ne annyira túlterhelni.
2012. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez hülyeség. Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy miért durran be ennyitől, mert régebben nem volt ilyen problémám. Remélem valaki tud valami hasznosat írni, mert az nem megoldás, hogy nem takarítok, vagy nem fogom meg a 2 hónapos keresztlányom!
2012. jan. 16. 02:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egy kicsit sápadt? Nem végzel-e mostanában több félkezes munkát? Lehet,hogy azért van, mert nem tudod magad rendesen kipihenni a baba mellett.
2012. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arthrosis, carpal tunnel szindróma. Jó szórakozást az ortopédián.
2012. jan. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló! : nem hiszem hogy nekem ez lenne a bajom, mert nekem nem az ujjaim fájnak...
2012. jan. 27. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!