Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet az légiós az akinek van...

Lehet az légiós az akinek van pikely sömör? :/ FONTOS LENE

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha IQ tesztet nem kérnek, akkor lehet.
2012. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát de.. ezt én komolyan gondolnám.....most akkor lehet?
2012. jan. 13. 23:10
 3/10 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha írsz nekik és megkérdezed: [link]
2012. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és meg tudnád cáfolni h miért??
2012. jan. 13. 23:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ps vagyok :( üdv. sorstárs
2012. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
üdv a kluban :) sajnos :( te mióta?? én 18 leszek márciusba és kb 5 éve van :/ fel estem a könyökömnél és nem gogyult be és nem tudtm h miaz de jó 2 éve már tudom : ) a könyökömön van meg a lábamon nemtok velle mit csin .... pedig keném én minden szaral...:/ légióba szeretnék menni de szentem ez lehet akadály:/
2012. jan. 19. 19:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Hm, pikkelysömöröm nincs,de én is tervezgetem a légiót, felkészüléssel hogy állsz?
2012. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hát egész jól..futok nagyon sokat meg mi egyebek már lasan 4 hónapjacsinálom heti 4 5 alakolomal mikór hogy van ugy este 7 8 után megyek futni ahogy van időm...csak ezt nem tudom h ha pikely sömöröm van akk felveszneke.. mert ak feleslegesen csinálom mongyuk nem felesleges mert egéséges mozogni meg minden..de ak feleslegesen menék ki frncia.o. ba ha nem vesznek fel ez a ge**i sömörmiat.... :/ ha befejezem a sulit és lehet menni ak én még ebbe az évbe megyek kb májuss..éés te hogy álsz??

mikkór mész meg mi egyyebek?

2012. jan. 22. 21:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Kb 60%-on, egy nap erőnlét, egy nap súlyzós edzést csinálok, erőnléti napon 15km futás, egy óra tíz perc körüli szintidővel, de még dolgozom rajta. Szeptember könyékén tervezem az indulást, májusban érettségizem, a nyarat még szeretném kihasználni, meg egy kis pénzt összeszedni még, a visszaútra ha esetleg nem vesznek fel.
2012. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!