Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a lábamnak?...

Mi baja lehet a lábamnak? Elég sietősen rá kéne jönnöm?

Figyelt kérdés
2 hete kezdődött h fáj a sarkam felett, ahonnan indul az achilles ín kb. Semmi dudor, elszíneződés, de ha cipőben vagyok alig bírok járni. Cipő nélkül semmi gond. Pár napja egészen elmúlt, szinte nem is fájt, de megnyomtam és azóta újra alig tudok járni. Fontos, h minőségi cipőket hordok, és ráadásul nem is vettem mostanában újat, ugyanazokat hordom mint eddig. Mi lehet? Szombaton külföldre megyek hosszabb időre, és félek h addig orvoshoz se nagyon jutok el, mert mind időpontos...Mit kezdjek vele mitől lehet? köszönöm
2012. jan. 12. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
rosszul léptél (nem feltétlen félrelépés, elég egy rossz szög, lehet meg se érzed), vagy a cipő is teheti ha kinyúlt, vagy zokni ha vastag
2012. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de mivel kezeljem? Az az érdekes h ha kézzel nyomogatom nem is fáj de bármilyen cipő is van rajtam, alig tudok járni
2012. jan. 12. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha évek óta jársz magas sarkú cipőben, csizmában, akkor ez a tünet lehet egy kezdődő boka-süllyedés jele is. (Talán)
2012. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem járok magassarkúban. Normál sarkú-talpú cipőkben járok
2012. jan. 12. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!