Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha epilálok utánna ugye 2-3...

Ha epilálok utánna ugye 2-3 hétig simának néne lennie a lábamnak, hónajamnak. De nekem nem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
mit tudok csinálni hogy ne nöjjön vissza 2-3 napon belül?
2010. júl. 5. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az epilláló KIHÚZZA a szörszálakat, akkor tényleg hosszabb ideig sima, de ha ELSZAKITJA, akkor az ugyanolyan gyorsan visszanö, mintha borotválnád.

Vagy rossz a géped, vagy valami más nem stimmel - fürdés után jobb próbálkozni, amikor feláztak a szörhagymák, de elötte ne kend be semmivel sem.

2010. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz csinálni mert ez természetes. Csak a reklámok szólnak másképpen.

A valóság az, hogy a szőr nem nő azonos ütemben, így a három hét tulajdonképpen kb csak a lassabb szőrökre vonatkozik. A másik az, hogy nem is tép ki minden szőrszálat se a gyanta se az epillátor, mert vannak olyan szálak amiknek csak leszakad a vége.

Teljes, tartós simaságot csak végleges szőrtelenítéssel érhetsz el.

2010. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos, van aki ilyen típus, én is ezek közé tartozom, vissza nő, már másnap kezd szúrni, hiába jön ki gyökerestül az epilálóval. Nem tehetek mást, néha hagyom pár napig szőrösen magam, ilyenkor hosszú nadrágba járok. Gondolom, neked is gyorsan nő a hajad és a körmöd is, mint nekem.
2010. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez így van, ahogy az előttem szólók mondják. Sajnos a reklámoknak egyáltalán nem lehet hinni. Nekem se bírja egy hétnél tovább... És persze 3 napon belül már nem sima.
2010. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem szinte sohasem sima, még közvetlen epilálás után sem.:( Utána is érzem a még éppen csak előbújt szőrszálakat, amiket az epilátor még nem tud kiszedni. Csak akkor lesz nagyjából sima ha nagyon sokáig hagyom nőni és csak utána szedem le, de azt meg ki akarja kivárni. Sajnos ez tényleg amiatt van hogy a szőrszálak különböző növekedési fázisban vannak, nem ugyanazok a szálak nőnek ki 2-3 nap alatt amit előzőleg kiszedtél hanem amik másik fázisban vannak. Pedig jó lenne ha egyszer leszedném és 3-4 hétig nem lenne vele gond.
2010. júl. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!