Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gáz, ha egy négytagú család...

Gáz, ha egy négytagú család egy vízben fürdik meg?

Figyelt kérdés
Van egy sorrend és egymás után megfürdünk. Láttam hasonló kérdést de nem tartom gáznak, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre!
2012. jan. 11. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát szerintem azért az jobb ha mondjuk a család 2 tagjának egy víz jut, suzóval négyre 2.
2012. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nagyon gáz igen és egyfajta igénytelenségnek tartom. A fürdés elvileg arra van, hogy megtisztuljon az ember, de ehelyett csak a másik koszában ázol...gusztustalan.
2012. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
Fujj, nagyon gáz...
2012. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
válság ide válság oda, a kaján nem spórolok a többin, így a fürdésen már igen. Régen szerettem olvasni egy kád forró vízbe, mostanság egy gyors zuhany. Szerintem ennyit kibír más tárcája is. Ha nem, akkor a pároddal együtt zuhany. Ha a gyerekek kicsik, mondjuk 3 év körüliek ők meg együtt. De a négy az már nem egészséges.
2012. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Második vagyok. Még annyit hozzátennék,hogy (persze tudom, hogy nem volt a kérdés része, de most mindegy) az sem épp a legjobb ha csak egyedül fürdesz egy kád vízben, mert akkor meg a saját koszodban ázol, akkor sem tisztulsz meg rendesen. A legjobb a zuhany, ott egyszerre lefolyik minden, a bőröd mindig csak tiszta vízzel érintkezik.
2012. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Az munka! Gratulálok. És a wc-t is csak akkor húzzátok le, ha mindenki volt már és a rakás csücske karcolja a seggeteket? OMG
2012. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%

Ez így OK!

És hány naponta?

2012. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Természetesen naponta fürdök...
2012. jan. 11. 20:08
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Igen ez nagyon nagy gáz. Főleg annak aki a negyedik.Ő már mindenki retkében pisi kakiban ázik.
2012. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyenről, de nekem nem sok gusztusom lenne hozzá. Azt megkérdezhetem, hogy hanyadik vagy a sorban, és hogy Neked nem undi egy kicsit? Illetve, hogy kb hány cm magasan van a kádban a víz? Valamint, az nem lenne megoldható, hogy 2 perc alatt lezuhanyozzatok?
2012. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!