Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elaludni szájon...

Hogyan lehet elaludni szájon át véve a levegőt?

Figyelt kérdés
Orrspray nem segít már. Gőzölést, teát szintén próbáltam. Nyitott szájjal lélegezve viszont félpercenként innom kell, úgy kiszárad a szám és a torkom. S.O.S. - már 3 napja nem alszom szinte semmit, kezdek kiborulni.
2011. dec. 31. 04:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz.
2011. dec. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
doki, de ne nyisd nagyra a szádat csak épphogy egy pici résen át vedd a levegőt. így is felfogsz ébredni éjszaka hogy kiszárad, de nem lesz olyan vészes.
2011. dec. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit irigyellek, hogy ez gondot okoz. Én emlékezetem megléte óta CSAK és KIZÁRÓLAG szájon át lélegezve tudok aludni. :( Az orvosok ezzel nem sokat tudnak kezdeni.

Semmi különös nincs elvileg, csak annyi, hogy reggel fájni fog a torkod, az első ivásra elmúlik. Talán valami természetes nyugtató és altatószer, mert akkor csak elalszol a fáradtságtól.

2011. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek B.Ú.É.K. !
2011. dec. 31. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!