Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Természetes Növekedési hormon...

Természetes Növekedési hormon miben található meg? Milyen gyümölcsöt, zöldséget egyek amiben van?

Figyelt kérdés

21/F


Csak pár centit szeretnék nőni. Semmi extra. 3-5cm-t max. Tudom nem olyan könnyű dolog ez, de mégis miből kéne többet fogyasszak, hogy jobban nőjek?



2011. dec. 20. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmiben!! A hormonokat a szervezeted állítja elő.
2011. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor mi hat rá?
2011. dec. 20. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi.
2011. dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de valami hat rá hallottam.

Omega 6 vagy omega 3 már nem is tudom. vélemény?

2011. dec. 20. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy nem hat rá semmi. Főleg nem 21 évesen. Lehet bizonyos tápanyagok hiánya miatt retardált növekedés (pl. gyermekkorban jódhiány, bár akkor nem csak alacsony lesz az illető, hanem szellemileg is visszamaradott), de nincs olyan dolog, amitől megnősz.
2011. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A növekedési hormon kiváló helyettesítője a nem esszenciális aminosav,ami megtalálható a szójában,tenger gyümölcseiben teljes értékű gabonákban, tojásban, sörélesztőkben magvakban.
2011. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 balazs00xx válasza:
bizonyos készítmények.. amik nem biztos hogy legálisak. edz normálisan:) és járj egyenes háttal !:)
2012. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!