Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bedugult az egyik fülem, miért?

Bedugult az egyik fülem, miért?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra keltem, hogy bedugult az egyik fülem, nem hallok vele, kicsit zúg, de nem fáj. Légszíves segítsetek.
2011. dec. 19. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg náthás voltál és ráment. Ha igen akkor próbáld azt hogy befogod az orrodat mindkét orrlyukadat és fújjad erősen. Álltalában ettől kidugul ha a náthától van.

De lehet hogy fülzsírtól érzed dugultnak. Akkor cseppents bele paraffin olajat vagy a sima étolaj is jó, hogy föllazuljon. Akkor kifolyik magától. DE fülpiszkáló pálcát nem szabad használni.

Ha ezek közül egyik se akkor lehet hogy begyulladt és háziorvos és gyógyszer.

Jobbulást

2011. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem voltam náthás, egész nap be van dugulva. Vattát tettem a fülembe, most úgy néz ki megjavult, de most meg a másik kezdi ezt. Kicsit az egyensúlyom se az igazi.


Köszi a segítséget!

2011. dec. 19. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!