Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy úgy érzem...

Miért van az, hogy úgy érzem MUSZÁJ a plasztika?

Figyelt kérdés
Még 2-3 hónap és itt a 20. születésnapom. Van egy olyan rendkívül erős érzés bennem már nagyon régóta, hogy muszáj, hogy csináltassak egy plasztikai műtétet magamon még mielőtt betöltöm a 20-at. Mivel nyaktól lefelé elégedett vagyok magammal, ezért valamit az arcomon. Úgy érzem, muszáj megcsinálnom, mert különben elvesztem minden önbecsülésem, önbizalmam, büszkeségem, és csak egy plasztikai műtéttel mutathatom meg, hogy igenis én is vagyok valaki.
2011. dec. 19. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
testképzavar, önbizalomhiány, ördög tudja, pszichológushoz kell menni.
2011. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bánomisén ***** válasza:

Attól, hogy átszabják az arcod, te még nem leszel különb, max. az orvos, ha jól dolgozik. Te csak szegényebb lehetsz a műtét árával.

Egyébként a te dolgod, de én inkább valami értelmesebb elfoglaltsággal bizonygatnám magamnak és a világnak, hogy érek valamit.

2011. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, a gond nem a fejed külsejével van, hanem belül. Nem sértésnek szánom, sokan vannak így ezzel, egy pszichológus segíthet, nincs benne szégyelnivaló. :)
2011. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem a plasztika csak elcsúfítja az embereket. Ott van pl a VV Veronika, hát szegény lány, igen elbántak vele..
2011. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Butterface-effektus.
2011. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Qrvára semmi gondod az életben. Ez a betegséged.
2011. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg szegény Meg Ryan-t, előtte és utána:

[link]

2011. dec. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

:D

Feldobtad a mai napomat ezzel a kérdéssel. Ma ez az első dolog, amin röhögök.

2011. dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!