Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz hogy csak évente egyszer...

Igaz hogy csak évente egyszer lehet menni tüdőszűrésre?

Figyelt kérdés

Nekem legalábbis ezt mondták, de vajon igaz-e?

Kellene lelet munkához, de idén már voltam 1* szűrésen és nem tudom hova lett a lelet. Tehát mehetek-e még egyszer? A tüdőszűrés lapom megvan, de szerintem azzal sokra nem megyek, mert csak egy pecsét+dátum van benne.



2011. dec. 18. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki tudod kérni a leletet még egyszer a tüdőszűrőből.
2011. dec. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
így igaz, kiadják újra, de ha 30 napnál nem régebbit kérnek (a legtöbb helyen így van), akkor nyugodtan csináltass újat. a tüdőgondozóban mondd meg, hogy mire kell, és adnak igazolást az eredményről.
2011. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt eddig nem tudtam, hogy kilehet kérni a leletet még egyszer. Hogy elfogadják-e a 30 napnál régebbit majd kiderül. Köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 18. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Hacsak nincs olyan légzőszervi betegséged, ami indokolná a szorosabb kontrollt, "sima" munkaalkalmassági vizsgálathoz elvielg elfogadják az egy éven belüli mellkasröntgent (nálunk legalábbis elfogadták). Mindenesetre érdemes utánakédezni, nehogy kellemetlenség legyen belőle.
2011. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!