Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegségtől lehet...

Milyen betegségtől lehet valaki nagyon-nagyon büdös?

Figyelt kérdés
Még naponkénti fürdés mellett is.
2011. dec. 18. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért? Az vagy?
2011. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elég, ha nem hajlandó dezodort használni.
2011. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Akinek a szívével baj van, az éjszaka a mellkasánál/nyakánál jellegzetes szagút izzad (ezt nem tudom másképp megfogalmazni), és ha reggel nem zuhanyzik le, akkor ez a szag biztosan megmarad a nap folyamán. De lehet, hogy napközben is ilyen a kipárolgása, ezt nem tudom, nekem az éjszakák neccesek, reggel zuhany, akkor napközben nincs baj, este megint zuhany (alapból túlnyomórészt csak este zuhanyoznék), éjszaka viszont izzadok a mellkasomnál-nyakamnál.

Cukorbetegnél, mandulakőnél, nyitott gyomorszájnál a lehelete kellemetlen (mindnél jellegzetes, a cukorbeteg pl acetonos).

Lábgombánál gondolom erősebb a lábszaga, mint normál esetben.


Milyen jellegű szagra gondolsz? Magadon érzed vagy máson?


26/N

2011. dec. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Osztálytársam az, és mindenki érzi. 16 éves.
2011. dec. 18. 17:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Hormonális betegség miatt is lehet.
2011. dec. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Fanyar, kellemetlen szag, de nem izzadságé.
2011. dec. 18. 18:00
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem veletlen nedves,peneszes lakasban lakik?Mert olyan szemelyen ereztem ezt a jellegzetes szagot.Ez a szag mindenben benne van,lakasban,ruhakban,agynemüben,es hat aki ott lakik,ö is olyan szagu lesz.Na de vannak gyogyszerek is,ami utan különös szag terjeng(kortizon),v. sok fokhagyma fogyasztasa,v. cukorbetegseg stb.
2011. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom hol lakik, de a tesója nem ilyen. Azt tudom még mondani, hogy nagyon zsíros sokszor a haja, az arcán van több pattanás, de az arcbőre nagyon száraznak tűnik mellette.

Előző héten mintha cefre szaga lett volna. Nem vicc, de lakásban lakik, tuti nem csinálnak semmi olyasmit ami indokolná. Nem egyszeri alkalommal volt büdös, mindig az, és sokat piszkálgatják. Mikulásajándékra szappant is tusfürdőt rakott a csomagba osztálytársam, aki húzta. Nagyon távolságtartó, és nem mond semmit és szerintem ez valami betegség de mégsem állhatok elé, hogy mondja már meg, ha a csúfolás hatására sem áll ki magáért.

2011. dec. 18. 18:08
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja, és akivel egy buszon utazok pasinak is ilyen szaga van, de ő azt hiszem fogyatékos, de a zsíros haj rá is igaz. Osztálytársam nem fogyatékos. Amikor jöttem haza pénteken egy ugyanolyan nőt láttam mint ő, zsíros hajjal száraz bőrrel és ugyanolyan szaggal.
2011. dec. 18. 18:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor legvaloszinübb a hormonjaival nincs valami rendben,az nem jelenti meg azt hogy beteg.
2011. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!