Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a mandulámmal? Ki...

Mi lehet a mandulámmal? Ki kell ezért venni?

Figyelt kérdés

Szóval 23 éves lány vagyok. Kb egy két hónapja vettem észre tök véletlenül hogy a bal mandulám nagyobb mint a jobboldali. Nem óriási az eltérés de szemmellátható.Nem fáj egyáltalán,talán picit érzem hogy a bal oldali nagyobb egy picit.Nagyon ritkán vagyok beteg, bár mostanában volt egy megfázásom de mindenféle antibiotikum nélkül átvészeltem 3 nap alatt. Picit olyan mintha eres lenne, de lehet ez normális. De egyik rokonomnak mutattam aki nővér és azt mondta be van gyulladva. De hogy lehet hogy nekem nem fáj?

Félek hogy ki kell venni...mert ha nem okozhat nagyobb problémát fölösleges, mert tényleg ritkán betegszek meg.

Készülök gégészhez, de remélem nem kell kivenni.

Volt már valaki igy hogy csak az egyik?

Köszi


2011. dec. 13. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem kivették (4évesen) azután szép lassan visszanőtt:) nincs gond vele, a mandula tud ilyesmit csinálni.. Egy védekező, kapus, aki el akarja hárítani, hogy tovább menjen a baj. LEhet, hogy sok olyat ettem, ami terheli a nyirokrendszert (mert annak a kapusa:) pl:tejet -

Ma már fölöslegesen nem veszik ki (régebben volt ilyen) csak, ha elkerülhetetlen.

NE félj, szia!

2011. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!