Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Késhet ezért a menstruációm?

Késhet ezért a menstruációm?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hónap elég zűrös volt, három héttel ezelőtt pedig eléggé összezuhantam. Egy hétig szinte folyamatosan sírtam, nem aludtam, nem beszéltem senkivel, és nem is ettem. Azóta nagyjából rendbe jöttek a dolgok, de lehet, hogy emiatt késik? Mindig időben meg szokott jönni, terhesség pedig kizárva, kb. fél éve nem élek szexuális életet.
2011. dec. 8. 10:47
 1/3 anonim válasza:
Perszehogy! Van, amelyik lánynál lelki okok miatt késhet ... attól függ, h milyen érzékeny vagy. Nálam is előfordult ilyesmi.
2011. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem miota betöltöttem a 39.et azota zürős a mensim mindig máskor jön meg.doki azt mondta minden rendben van ez már ahogy korosodom azért is meg nagyon sok minden miatt késhet.mikkor protézis műtétem volt 2 éve akkor vért kaptam azota zürös a mensim.azért neked sem ártana ha elmennél nőgyógyászhoz mert kitudja cisztád bármi okozhatja.
2011. dec. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 8. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!