Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fontosnak tartod, hogy a...

Fontosnak tartod, hogy a gyereked tudjon úszni?

Figyelt kérdés
Hasznos és nagyon egészséges(izomzat,tüdő,szív) az úszás.Szomorú,hogy sokan nem élnek ezzel az egyszerű lehetőséggel.
2009. máj. 17. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
szerintem is fontos, de ma már a legtöbb oviban iskolában is vannak úszás foglalkozások.
2009. máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a szomorú,hogy sokan az anyagiak miatt nem élhetnek ezzel az "egyszerű" lehetőséggel.Mert nagyon sok óvodában nincs az úszásra lehetőség,mint például a falusi óvodákban!!
2009. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét fiam jár az óvodával úszni. Az igazság az, hogy főként én ragaszkodom hozzá (bár tényleg nem olcsó), mert ők nem igazán szeretik. És még úszni sem igazán tudnak, de talán már kevésbé félnek a víztől...
2009. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Én mindenképpen szeretném, hogy a majdani gyerekem megtanuljon úszni, mert én is nagy víz és úszásimádó vagyok.
2009. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!