Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kilót kéne...

Szerintetek hány kilót kéne híznom? 170cm/50kg.19L

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 00:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Képet!
2011. dec. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem tudom elképzelni:D
2011. dec. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

[link]

Itt találtok pár képet...(azért nem paint-eztem ki, mert amúgy is bárki megkereshet az oldalon)

2011. dec. 10. 01:23
 4/11 anonim ***** válasza:
hm ez most komoly kérdés akar lenni...ugyan miért kéne híznod, kivánatos tested van! Magyarán csinos vagy ahogy vagy!
2011. dec. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"utolsó vagyok" közbe rá nagyítottam a képeidre, csípőtől lefelé továbbra is azt mondom helyes vagy, hm csinos feneked lehet:p ...talán egy kicsit csípőtől felfelé tünik fel hogy picit sovány vagy. Nem vagyok szakértő, de ha szőrösszívű akarok lenni akkor talán pár kg fel lehetne még szedni.
2011. dec. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"utolsó vagyok" közbe rá nagyítottam a képeidre, csípőtől lefelé továbbra is azt mondom helyes vagy, hm csinos feneked lehet:p ...talán egy kicsit csípőtől felfelé tünik fel hogy picit sovány vagy. Nem vagyok szakértő, de ha szőrösszívű akarok lenni akkor talán pár kg fel lehetne még szedni. Ui: helyes lány vagy
2011. dec. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
.... Demegfogalmaztam néhol, bocsi csak éjszakás voltam, igy elnézhető...:)
2011. dec. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nem kell híznod szerintem.. :D

Nem mindig a kg számít, hanem hogy Te mennyire érzed jól magad a bőrödben, na és hogy milyen az összhatás. Csontozattól is függ, hogy mennyit mutat a mérleg, nyilván könnyű a csontozatod, azért mutat ennyit. Én is így vagyok, nem is szoktam senkinek mondani, hogy hány kg vagyok, mert szívbajt kap mindenki, de alapvetően.. hát vékonyka vagyok, de annyira nem vészes a helyzet. Szóval ha nem érzed jól magad a bőrödben, csak akkor hízz, mert amúgy nincs szükséged rá. :)

19L

2011. dec. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a testalkat pont jó, de arra figyelj, hogy semmiképpen ne is fogyj!
2011. dec. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Fogyni semmiképp nem szeretnék. Amúgy jól érzem magam a bőrömben, csak múltkor azon gondolkodtam, hogy rám férne pár kiló plusz. Ezért voltam kíváncsi a véleményetekre.

2011. dec. 10. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!