Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a fogam?

Miért fáj a fogam?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve időközönként elkezd fájni az egyik metsző fogam. Voltam vele orvosnál, de azt mondta, hogy semmi baja sincs a fogamnak. Soha nem volt semmi problémám a fogsorommal, soha nem kellett betömni, se fogszabályzó se semmi más. Nem tudom mi lehet. Meleg vagy hideg étel, ital sem játszik, mert most is fáj, pedig még nem is ettem.
2011. dec. 3. 09:41
 1/2 SzilKa ***** válasza:
Napszakhoz köthető esetleg? Mert ha jellemzően reggel fáj, akkor alvás közben csikorgathatod a fogaidat vagy összeszoríthatod az állkapcsodat valamilyen belső feszültség miatt és azért fájhat utána.
2011. dec. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen most épp fáj, de tegnap este is. Sőt lehet tegnap este óta. Igazán nem tudom mi lehet.
2011. dec. 3. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!