Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvás közben fogcsikorgatás...

Alvás közben fogcsikorgatás és irdatlan mennyiségű izzadság?

Figyelt kérdés

A barátommal történik mindez, 2 éve vagyunk együtt, az elején is észrevettem, de mióta össezköltöztünk, rémálom vele aludni.

Mostanában hajnalban kerülök csak ágyba, addigra ő körbeforgolódta az ágyat és annyira nedves az ágynemű, hogy az övét naponta kell cserélnem. Egyik alkalommal at hittem, hogy szétmorzsolta a fogait álmában, annyira hangos volt a csikorgatás, hogy fel kellett ébresztenem.

Nem a kellemetlenség idegesít elsősorban, hanem az egészség, mert bárhonnan nézem, ez nem normális.

Próbálom rávenni, hogy menjen háziorvoshoz, de nem túl lelekes, halogatja csak.

Mi lehet ez? Mit javasoltok?


2011. nov. 24. 20:00
 1/2 Antimod ***** válasza:
Ismert és gyakori probléma, főleg stresszre szokták visszavezetni. Szerintem keressetek fel szakembert, mert így nem nyugodtak az éjszakái, ami nem egészséges, és téged is zavar.
2011. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia,én pont ezen az oldalon olvastam,hogy valami betegségre utal a túlzott izzadás.Szerintem menjetek el orvoshoz vele.
2011. nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!