Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megjött! Hogy mondjam el...

Megjött! Hogy mondjam el anyának? Már próbáltam de nem mmerem

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
"Anya, nagylány lettem". Gondolom nem kap szívrohamot:)
2011. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, ilyen egyszerűen, ahogy az előttem szóló írta. Sajnos vannak anyák, akik strucc módjára homokba dugják a fejüket, azt hiszik tovább az "aranyos kislányuk" marad a lányuk, ha tabunak tekintik a természetes fejlődéssel, nővé éréssel kapcsolatos témákat. Legyen neked több eszed és légy vele nagyvonalúan elnéző. Lesznek még a későbbiekben olyan kérdéseid, gondjaid, amit vele, mint nő a nővel lenne a legszerencsésebb megbeszélni. Tapintatosan hozd ezt a tudomására, hogy nagylányként is számítasz rá és szükséged van a tapasztalataira. Így lehet felépíteni az egymás iránti bizalmat, amire mindkettőtöknek szüksége van.
2011. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Anya menstruálok"! Ebben nincs semmi szégyellni való! Teljesen természetes dolog. Anyukád is nő, ő is menstruál.
2011. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!