Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti is éreztek a belső combotok...

Ti is éreztek a belső combotokon, ott a lágyék rész környékénél, ahol vékony a bőr pici csomókat?

Figyelt kérdés
Én érzek ott sok csomót, egyik kisebb, másik picit nagyobb,olyanok, mint ha zsírszövetek lennének.Szerintetek mi lehet.Nektek is van?
2011. nov. 14. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek csomók....
2011. nov. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:
Nyirokmirigyek. Ha nagyon picik, akkor ne foglalkozz velük, természetes, hogy ott vannak.
2011. nov. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Antimod ***** válasza:
Nyirokcsomók, bocsánat. Reggel van még. :)
2011. nov. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de olyan sok?Neked is van?Amugy nem tudom hogy számít-e de most kezdtem hízókúrába, mert rettentő vékony voltam, és elkezdtem elég sokat enni, mert eddig a munka miatt nem volt rá időm(nem is foglalkoztam az evéssel különös képpen),de most már szeretnék kicsit hízni,és szedtem fel pár kilót, és a combomra is tapadt belőle azért szépen, és én arra gondoltam, hogy ettől lehet, és azok a zsír szövetek, vagy zsír mirigyek.
2011. nov. 14. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!