Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne izguljam...

Mit tegyek, hogy ne izguljam magam halálra napokon át, ha előre tudom, hogy állásinterjún fogok reszt venni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 17:01
 1/6 LadyLee ***** válasza:

Ezen csak a gyakorlat segít - nimél több állásinterjúra kell menni.


Én is ilyen voltam egyébként, de hamar túllendültem rajta.

2011. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom, hogy előbb találj állást, minthogy komoly rutint szerezz az interjúkra mászkálásban! :)
2011. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Aki szemben ül veled ő is ember. Miért izgulnál? Nem randi, állásinterjú.
2011. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En iskolas koromban voltam igy,majd hetedikbe,nagyon izgultam,feleles elött.egesz de.,ragtam a körmöm stb.,majd mikor mar nem birtam tovabb,persze a baratnöm is,mondtam neki,nekem mindegy hanyast kapok,nem izgulok többet,az eredmeny ugyis ugyanaz,attol a naptol kezdve,nem is gondoltunk ilyesmire,szünetekbe is egsz masrol beszeltünk,vagyis ugy vettük,hogy mindegy,törtenjen aminek törtennie kell.

Probald te is ugy beallitani magad,a gondolkodasod,mindegy mi fog lenni,törtenjen aminek törtennie kell,ezen nem valtoztathatsz,sokkal nyugodtabb,lezserebb leszel,nem kell görcsösen varni a vegeredmenyt.

2011. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha ez egy rendkívüli helyzet, és nagyon izgulsz, akkor bevehetsz valami gyengébb nyugtatót egy pár napig.
2011. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ettől én is félek, eddig egyszer voltam egy interjú félén, amiből nem lett semmi. De az izgulás nem múlt el, minden e-mail után amit elküldök pályázat gyanánt félek, hogy mit írnak vissza? felhívnak -e ? mit fogok mondani? stb. Az állásinterjútól meg egyenesen rettegek. Pedig megenni nem fognak, max parasztok lesznek, és elhajtanak a fenébe.
2012. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!