Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon mi miatt esnek le a...

Vajon mi miatt esnek le a körmeim?

Figyelt kérdés
Pár hete figyeltem meg, hogy a körömágynál keletkezett egy ki az új vonal a körmömön.Aztán a körmöm egy rétege elkezdet le válni,de alatta már ott új.Most ez a réteg már nő lefelé, de kényelmetlen.Kezemen lábamon egyaránt.
2011. nov. 10. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán vitamin vagy ásványianyag hiány, de lehet esetleg gombás fertőzés is. Kezdj el valami körömerősítő készítményt szedni, pl. Revalid kapszula, de ha nem múlik pár héten belül, mutasd meg bőrgyógyásznak.
2011. nov. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom mi történ azóta veled,de az én lányaimnál is volt ilyen tavaly,és a doki azt mondta,hogy egy vírus okozza náluk. Megbetegedtek,majd több mint 1 hónap múlva jött elő. Ez a vírus utóhatása volt nálunk! Rendbe jött a körmöd azóta?
2011. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!