Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van vallami baj ezzel az...

Van vallami baj ezzel az anyajegyel?

Figyelt kérdés
a péniszem és a combom közti távolságnál van egy anyajegyem.kb 3éve mikor mentem a strandra(ugye fedet terület a fürdöruha takarja)akkor kifehérede utána vissza nyerte eredeti barnás színét de megrepedezet és most meg lejött belöle 2 kisebb darab de már 2 nagyobb is leszakadó félben van az anyajejegy erre hasonlít .borgyogyaszpecs.hu/oldal/pigmentalt_anyajegyek/pigmentalt_anyajegyek_2.jpg a kidudorodó felület allat megmarad az anyajegy de csak szimpla kis folt formájában lehet vallami gond velle?
2011. nov. 5. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen helyen lévő anyajegyet jobb mielőtt eltávolíttatni.Keress fel egy szakember orvost és konzultálj vele.
2011. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egeszseges anyajegy, de mivel kiáll, és mindig belekad valmai, strapa miatt begyulladhat ujra es ujra, leszedik konnyen.

Sajnos jó, hegmentes gyogyulast biztosito felszereles csak maganrendeloben van, allamiban kicsit elavultak az égetőpákák, ez a tapasztalatom.

SOTÉ-s múltú kozmetológust keress - akár a SOTÉ-n keresztul, és akkor már azt javaslom, minden mas dudorost is számolj ossze, mert akkor egy díjért, egy ülésre (20-30 perc) leszedethetsz minden mást is, ami kiáll a bőrödön. Díja 5-10 E Ft.

2011. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Antimod ***** válasza:
Akkor kell aggódni, ha egyenetlen lesz a széle, kiemelkedik, megfeketedik, nőni kezd. Évente egyszer nézesd meg az összes anyajegyedet, és ezt szerintem is érdemes levetetni.
2011. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de nem fáj,nem viszket,nem nö
2011. nov. 6. 09:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!