Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kávé vagy a tejeskávé...

Molnár katalin szand kérdése:

A kávé vagy a tejeskávé okozhat e bal fél fej zsibbadást?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 09:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen ez a helyes megoldás nem az hogy majd egyszer elmulik.
2011. nov. 5. 11:33
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Helyesírásod alapján azt gondolom, mindenkinek az lenne a legjobb, ha te múlnál el, nem a zsibbadásod.
2011. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kívánom neked hogy ugyan úgy zsibbadjál mint én zsibbadtan majd meglátjuk hogy mi lesz oké szerbusz.Aki másnak gödröt ás maga esik bele.Ismered?
2011. nov. 7. 11:00
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Tartom az álláspontomat. Sajnálom. Olyan hülye vagy, mint szódás a lovát. Ismered? Részemről ennyi, kiszálltam.
2011. nov. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 horadric válasza:

Kedves Katalin!

Érdemes lenne elmenned egy jó gyógytornászhoz, mert simán lehet a nyaki gerincszakaszból kilépő idegi probléma, amit akár túl feszes izom, rossz tartás is okozhat. Nem feltétlenül a gyógyszer a leghatékonyabb minden problémára. Néhány speciális tornagyakorlattal mobilizálni tudod a felső nyaki szakaszt.

2011. nov. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Kedves Kérdező!Nekem is zsibbad a bal fél fejem már évek óta.Igaz,hogy csak hanyadt fekvéskor.Voltam orvosnál,nyaki gerinc meszesedést állapítottak meg.A gyógyszer nem segített,viszont a gerinctorna igen!Ne hagyd ki a vizsgálatokat semmiképpen sem,mert ha neked is ez a gond,akkor később egyensúly zavarod is lehet!!!Magától nem múlik el.Jobbulást!
2011. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!