Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kávé vagy a tejeskávé...

Molnár katalin szand kérdése:

A kávé vagy a tejeskávé okozhat e bal fél fej zsibbadást?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 09:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig kávé fogyasztása után történik v csak most? Ha minden kávé után, akkor koffeinérzékeny vagy (ebben az esetben kóla, energiaital után is érezned kell) Ha csak most jött elp, akkor menj az orvoshoz, mert valószínű, h arcidegbénulásod van.
2011. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális esetben nem.

Lehet, hogy annyira megemeli a vérnyomásodat, hogy attól van, de az meg igencsak veszélyes.

2011. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát ez körülbelül 3 hete van hogy folyamatosan zsibbad a bal fejrészem de semmi fajta fájdalmam nincs szóval semmim nem fáj erre gondoltam hogy a kávétol lehet de nem voltam benne biztos voltam az orvosnál és azt mondta hogy valami arc ideg bántalom hogy ez agybol nem eredhet szóval az agynak nincs baja kaptam ra TEGRETOL cr 200mg os gyogyszert de nem veszem észre hogy javulna pénteken kell visszamennem és ha nem javul akkor elkuld ct re remélem nem mutat ki semmi féle daganatot vagy ilyesmit hisz semmin sem fáj most sem és ezelött sem fájt NINCS DAGANAT VAGY ILYESMI REMÉLEM.
2011. nov. 2. 09:57
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyik sem...
2011. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy egyik sem?
2011. nov. 2. 10:58
 6/16 anonim ***** válasza:
Azt még nem válaszoltad meg, hogy csak a kávé után, vagy attól függetlenül is. A kávé (és más koffentartalmú ital: kóla, energiaital stb.) okozhat problémát. De téves, hogy emeli a vérnyomást. Értágító hatása van, ami ugye pont az ellenkezője. Illetve az érzékenyek szívét is megkergetheti, mert pulzunövelő is a koffein. Egyébként én kétszer éreztem hasonlót, mindkét alkalommal fel akartam turbósítani magam kólával. Egy délelőtt megittal másfél liter. A második alkalom után rájöttem, hogy koffeinmérgezés lehetett. Nem iszom kólát. Igaz kávét az igen, de az nem szokott problémát okozni. Sőt! Van, hogy kávé után sikerül egy nagyot aludnom...
2011. nov. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy nem válaszoltam nekem folyamatosan bizsereg az arcom kb 2-3 hete de szerintem ez stressz lessz vagy pánikbetegség ezt abbol gondolom hogy mikor feszultebb a helyzet én gyorsabban fel idegesitem megam és szorit a tudöm remeg a kezem és ráz a hideg és a gyomrom is görcsbe szorul olyankor de ez nem tart sokáig kb 10 vagy 20 percig utána nehetzen de sikerul egy kicsit meggyugodni és irom még ehhez hogy ijen sirogörcs is rámtör ilyenkor.nem tudom az orvos erre ir e valamit gyogyszert vagy evvel is elkuld ct re.
2011. nov. 3. 08:42
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel ne a fórumhoz fordulj, hanem azonnal orvoshoz! Belgyógyászatra menj, mert az átirányít majd neurológiára és reumatológiára is. Szerintem ez nyaki gerincprobléma lesz, de orvos, orvos, orvos!
2011. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szia igen voltam orvosnál és gyogyszeres kezelés alá vett TEGRETOL CR 200 mg os t irt fel ezt kell szednem 50 szemes ha ettöl nem javul ja meg nyugtatot irt fel ebböl is xanax 2 dr ot kell regel és este de ha nem javul utána akkor kuld el kivizsgálásra azt mondta hogy ez ideg alapon van arcideg bántalom és ezért zsibbad a fejem mostmár egy picit javult de nem szolom el magam nehogy visszajöjön.De ha a gyogyszer elfogy és teljesen elmulik akkor is elmegyek egy teljes kivizsgálásra nehogy valami szövödménye legyen.
2011. nov. 3. 15:06
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Hát így tegyél Molnár Katalin!
2011. nov. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!