Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megállítani a...

Hogyan lehetne megállítani a pigmenthiányt?

Figyelt kérdés
Tud valaki valamit ajánlani a pigmenthiányra? Hogy lehet megállítani? Évről-évre terjed.
2007. júl. 18. 15:34
 1/4 anonim válasza:
100%
Én azt tudom neked tapasztalatból tanácsolni hogy napoztasd , a nap jótékonyhatással van rá. Nincs ok a kétségbeesésre mert a pigmentek tudnak regenerálódni.Csak türelem és kitartás kell hozzá.
2007. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Hát eddig én azt olvastam mindenhol hogy keveset kell lenni a napon... a nap nem fogja megfogni. 16 éves vagyok nekem is ez van. És azt mondták még régebben hogy vagy elnövöm vagy ha nagyobb leszek lézerkezeléssel megoldható. De már kezdenek halványulni és van amelyik sokkal kisebb mint volt. Szóval kinövöm. Szurkolok hogy te is :)
2009. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mondjuk nekem hál istennek nem terjedt. (Előző válaszoló)
2009. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
ha vele együtt születtél akkor nem nagyon fog megálni napoztatsd akkor max egy kicsit enyhül vagy kinövöd.. ha nem vele születtél hanem mondjuk sérüléstől kialakult akkor egyszer meg fog állni nem fog tovább terjedni de arra is jó a nap gyorsan regenerálódni fog tőle a bőröd
2010. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!