Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nagy, terhesnek tűnő pocakok...

A nagy, terhesnek tűnő pocakok mitől alakulnak ki?

Figyelt kérdés

Azoknál a férfiaknál, akiknél ilyen pocak van (biztos tudjátok miről beszélek), azoknak ez mitől alakul ki? Édesapámnak is kezd olyan lenni a pocakja, dudorodik éjjel-nappal, kemény, mintha nem is tudom hány hónapos terhes lenne.

Én most 8 hónapos terhes vagyok, de nekem nincs akkora pocakom, mint az ilyen férfiaknak. Mitől alakul ki náluk?


2011. szept. 27. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Máj.
2011. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Inkább sör.

Kevesebb mozgás, több kaja.

2011. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, az alkoholtól duzzad a máj, illetve halmozódik fel a hasi víz, mert a más pusztul, és nem tud már rendesen méregteleníteni. A sör is alkohol. Úgyhogy pontosan arról beszéltem, amiről a második válaszoló. Az első válaszoló voltam.
2011. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
más=máj
2011. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. 1-3-nak: A 'sörhas' nem feltétlen a májzsugor eredménye.

Apámnál figyeltem meg (míg élt, meg őt láttam folyamatosan), hogy télen pocakot eresztett, de amikor tavasszal nekikezdett a kerti munkáknak, el is tüntette.

Ne abból indulj ki, hogy a pocakos ember = alkoholista!

2011. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pedig apám nem iszik, sosem ivott. Nyáron, mikor hazamegy a munkából, megiszik 1-2 pohár hideg sört (de az is a citromos fajta, amibe alig van alkohol). De ennyi az egész. Mégis nagy, kerek pocakja lett az évek folyamán.
2011. szept. 27. 13:05
 7/8 anonim ***** válasza:
És ha nekem is kezd olyan lenni 23 éves lány létemre, pedig nem iszom?
2011. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet te is kisbabát vársz :)
2011. szept. 27. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!