Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van az hogy miután egy...

Mitől van az hogy miután egy magánéleti ok miatt lefogytam nem tudok visszahízni? Hogyan hízhatnék vissza?

Figyelt kérdés
Novemberben szakított velem a barátom azóta lefogytam 6kilót 58kg voltam és mostanában 52kg vagyok,de van hogy csak 50.Hogyan hízhatnék vissza?rettenetesen vékony vagyok:(
2009. ápr. 26. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyél mindig azt ami jól esik, ahányszor csak akarsz, az étkezések után egyél desszertet(azt is ahányszor csak akarsz), készítsd el a kajáidat minél finomabbra és "szebbre", mindig legyen kinnt egy kis étel, amit a szemed megkívánhat....ja és egészséges, de a kalóriadús kajákat válaszd. Könnyen lehet hízni pl: a tejtől (lefekvés előtt igyál meg egy pohárral), sokszor egyél tésztát, kenyeret, péksüteményeket, sütit, édességet, krumplit, és nassolj pattogatott kukoricát... a kenyeredre meg tegyél bőven teavajat meg szalámit.... vacsi után meg egyél banánt... Elvileg ez beválik...:)ja és van egy hízókúrás étrendem, ha akarod leirom...
2009. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nagyon megköszönném ha leírnád nekem sokat segítenél:)és köszi az eddigi választ:)
2009. ápr. 26. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hittem, csak nekem van ilyem gondom. Nálam is ez a helyzet, lassan teljesen elfogyok, de az a baj, hogy nincs étvágyam, hiába van tele a hűtő, rá sem bírok nézni. Én most multivitaminokkal próbálkozom, a B vitamin pl. étvágyat csinál.
2009. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!! az első vagyok..szóval...


8 óra:-reggeli:egy nagy csésze kakaó/ tejeskávé, két szelet vajas kenyér/ két péksüti jól megvajazva, két lágy tojás.


10 óra: Egy pohár tej és egy müzliszelet.


1 óra: ebéd: egy jó tányér leves,egy jó nagy szelet hús krumplival,mellé vmilyen saláta, desszert:lekváros bukta/ rétes/kalács.


4-5 óra körül:egy nagy csésze kakaó/tejeskávé , két szelet krémsajtos kenyér.


8 óra:-vacsora:Leves, vmilyen főzelék fasírttal/ egy nagy szelet hússal, desszert: vanília/csoki-puding/tejberizs.


10 óra: Elalvás előtt egy jó nagy pohár tej.


Ezt aszerint változtathatod, amit megkívánsz. Levesekből bőven válogathatsz: húsleves, frankfurti leves,tojásleves, bableves, krumplileves, csontleves és minden féle tápanyagban gazdag leves.

Főételek lehetnek:pl--főzelék csirkehússal, rakott krumpli, csőtészta pörkölttel, sajtos makaróni,sült krumpli,rizseshús/rizibizi,brassói,szilvásgombóc,máglyarakás,aranygaluska, mákos guba, mindenféle rántott dolog stb...

Desszertet mindig egyél ,ha szívesen teszed,pl:palacsinta, gyümölcsrizs,mindenféle sütemény,torta,csoki,patogatott kukorica(édes),habcsók, stb...

Eszerint ettől szépen meg lehet "gömbölyödni", sok sikert hozzá, remélem segítettem.:)

2009. ápr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia!Én 40kilótól szabadultam meg magánéleti okokbol.Csont és bőr voltam.Lassan,de biztosan jönnek vissza a kilók.Mindent egyél ami jól esik.Sajnos a munkám miatt nem tudok azonos időben enni,talán ez is segített,hogy hízzak.Lefekvés elött is probálj meg enni,talán ez is segít.Ha pedig megnyugszol akkor biztosan vissza jön az étvágyad és talán a kilók is.
2009. máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!