Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosi tűt hol tudok venni?...

Orvosi tűt hol tudok venni? Vényköteles?

Figyelt kérdés
Szóval üreges, (1.2 vagy 1.6mm-s) tűt hol tudnok venni? Piercing szúráshoz kéne, azzal könnyebb behelyezni az ékszert. Tehát nem dorogozok, nem ahhoz kell.
2011. szept. 26. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
gyógyszerár? sima steril(nem üreges) tűt, ott lehet kapni, üregeset nme tudom, hogy lehet-e.
2011. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
neked nem egyszerű tű kell, hanem branül. ezt orvosi műszerboltban tudsz venni, mint pl az Omker.
2011. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sima gyógyszertárban lehet kapni. Bár én is hallottam, hogy nem. De kozmetikus vagyok és nekem mindig adnak.
2011. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második írja jól, h branült kell venni. Beszúrod, kihúzod a tűt, de bent marad a műanyag csövecske, beledugod az ékszert a múanyagba és áthúzod a lyukon, majd leszeded a csövet. Segédeszköz boltban biztos találsz.
2011. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítségeteket.
2011. szept. 26. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!